Knee Ripped Jeans

Konečně se venku oteplilo a já si vzala tyhle kalhoty s roztrhaným kolenem. Je zvláštní, jak se počasí rychle mění. Ještě před týdnem, kdy...

Konečně se venku oteplilo a já si vzala tyhle kalhoty s roztrhaným kolenem. Je zvláštní, jak se počasí rychle mění. Ještě před týdnem, když jsem fotila tenhle outfit, bylo  venku krásně slunečno a teď, když koukám ven z okna, vidím zase jen sníh. Kalhoty jsou z Tally Weijl, kupovala jsem je narychlo a bohužel mi neseděly, takže ležely ve skříni asi rok. Rozhodla jsem se, že je tedy nějak využiju a zkoušela jsem na nich udělat testovací díru na koleni, nakonec se mi takhle zalíbily a už je nosím častěji.
Finally was warmer outside and I put on these knee ripped jeans. It's  weird how fast weather changes. Last week was really sunny and now it's snowing again. These jeans are from Tally Weijl, I bought them without thinking, unfortunetly they didn't fit me. Well, I decided to use them somehow. I used them as a  try knee cut and i quite liked them so now I wear them more often.
Sweather - H&M
(Parka - Tally Weijl) 
Watches - Michael Kors (via Shopbop)
Handbag - H&M
Jeans - Tally Weijl
Shoes - H&M

related posts

9 komentářů

Thanks for all your lovely comments! xxx